Pondelok, 26. Januára 2015
Magazín    Kam v Bystrici    Regionálne info    Pohotovosť    Obedná prestávka    Inzercia    Obchody    Služby    Užitočné info
Pohotovosť B. Bystrica    Lekárska pohotovosť B. Bystrica    Zubná pohotovosť B. Bystrica    Pohotovosť lekárne B. Bystrica

Pohotovosť Banská Bystrica
Chceme Vám na tomto mieste sprostredkovať informácie o pohotovosti v Banskej Bystrici. Naše informácie sa týkajú troch najdôležitejších oblastí akútnej lekárskej či lekárenskej starostlivosti pre obyvateľov mesta Banská Bystrica a okolia. V prvom rade ide o adresu, kontakt a ordinačnú dobu lekárskej pohotovosti v Banskej Bystrici, v druhom rade rovnako o adresu, kontakt a ordinačnú dobu zubnej pohotovosti v Banskej Bystrici a po tretie ide o aktuálne informácie ohľadom pohotovosti lekární na každý deň v mesiaci.

Ak chcete vedieť informácie o činnosti lekárskej pohotovosti v Banskej Bystrici, kliknite sem alebo si vyberte z horného podmenu.

Ak chcete vedieť rovnako informácie o činnosti zubnej pohotovosti v Banskej Bystrici, kliknite sem alebo si tiež vyberte z horného podmenu.

Ak chcete vedieť viac informácii o pohotovosti lekární v Banskej Bystrici, kliknite sem alebo si rovnako vyberte z horného podmenu.

Pevne veríme, že Vám tieto informácie pomôžu v problémovej situácii.